Nejnovější recenze ze sekce Univerzální čisticí prostředky

Nanolab Peroxid vodíku 3% 1 l

Nanolab Peroxid vodíku 3% 1 l

Ověřený zákazník Nanolab.cz Igor

Přidáno: 13. prosince 2023

Zakoupeno v Nanolab.cz

Peroxid splnil moje ocekavani, navyse akce 1+1 = supr cena

• snadná aplikace
  • výsledek po vyčištění

Savo dezinfekční a čisticí sprej Pomeranč a citronová tráva jsem dostala na vyzkoušení. A jsem nadšená. S prostředkem se skvěle pracuje, protože je ve formě spreje. Je výborný na vodní kámen i usazené nečistoty. Krásně voní i když je také dezinfekční. Vřele doporučuji

Domestos 24H Atlantic Fresh univerzální čistící prostředek 750 ml

Zakoupeno v Balshop.cz

• Snadné odstranění vodního kamene

• Vune
  • Ucinnost

Znacku Savo musi znat urcite kazdy a dlouho a ja osobne si myslim, ze ani tentokrat nezklamali. Dle meho nazoru se jim mix vuni pomerance a citronove travy povedl. Je to velice prijemna vune. Co se tyce cisticiho ucinku, nedokazu posoudit a urcit rozdil s dalsimi produkty. Nicmene jsem spokojeny.

Sidolux Universal Soda Power Marseilské mýdlo 5 l

Sidolux Universal Soda Power Marseilské mýdlo 5 l

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• Doporučuji na úklid. Velmi krásně voní i myje.
  • O žádné nevýhodě výrobků nevím.
Der General Univerzální čistič Bergfrühling 750 ml

Der General Univerzální čistič Bergfrühling 750 ml

Ověřený zákazník www.nemeckadrogerie.cz Margita

Přidáno: 10. prosince 2023

Zakoupeno v www.nemeckadrogerie.cz

Spokojenost

• Balení ve spreji - snadné použití
  • Vůně

Savo dezinfekční a čistící prostředek ve formě spreje s vůní Pomeranč a citronová tráva mohu doporučit, neboť vyčistí silně znečištěné povrchy a ochrání před bakteriemi až 24 hodin.
Dezinfikuji například misky domácích mazlíčků, ale i králíků a drůbeže.
Používám i při utírání prachu a bude se hodit i při stírání pylu, neboť jsme alergici.

• Čistota
  • Likviduje bakterie

Desinfekční Savo s nádhernou vůni které provoní celý barák. Rychlá účinnost která mě velmi překvapila. Velmi jednoduše odstraňuje vodní kamen.Velkou výhodou je že likviduje bakterie a tom je čistota dotažena k dokonalosti. Všem doporučuji k vyzkoušení. Nic lepšího nenajdete.

• účinky
  • design
  • dávkování
  • příliš chemické

Savo odstraňuje i dlouho zaschlé a odolné nečistoty. Vůně je příjemná. Aplikace pomocí rozprašovače je velmi snadná. Design láhve se mi líbí. Musím přiznat, že mě překvapilo, jak dobře jsou odstraněny usazeniny, mastnota a zašlá špína. K jedné aplikaci je třeba přiměřené množství produktu, takže láhev dlouho vydrží.

• Kvalitní rozprašovač
  • Čistící efekt
  • Obal produktu

S produktem Savo dezinfekční a čisticí sprej Pomeranč a citronová tráva jsem velmi spokojena. Dobře čistí, dezinfikuje a navíc moc pěkně voní. Hezky se s ním pracuje a rozprašovač je kvalitní. Použila jsem na omyvatelné povrchy v celém bytě a opravdu nezapáchá, naopak zanechává pocit svěží vůně a čistoty. Všem vřele doporučuji.

• Příjemná svěží vůně
  • Účinně čistí
  • Dlouhotrvající vůně
  • Vyčistí různé povrchy
  • Vysušuje kůži na rukou.

Dezinfekční a čisticí sprej mě velmi mile překvapil. Má příjemnou, svěží a hlavně dlouhotrvající vůni, a účinně si poradí s vyčištěním různých povrchů. Osvědčil se mi na rychlý úklid koupelen a kuchyně. Jsem s výrobkem velmi spokojená. Doporučuji!! :-)

Mr. Proper Clean & Shine univerzální čistič Ocean 1 l

Mr. Proper Clean & Shine univerzální čistič Ocean 1 l

Ověřený zákazník Teta drogerie eshop Marie

Přidáno: 10. prosince 2023

Zakoupeno v Teta drogerie eshop

• Výborný na lpodlahu

• Tvar
  • Spíš na povrchové uklízení

Vůně tohoto přípravku je úžasná. Opravdu mě překvapilo, že necítím ani trochu onu starou známou vůni typického Sava. Doporučuji na povrchové čištění povrchů. Při úklidu špinavého sporáku byl spíš jako druhotný pomocník. Super je,že se dá skvěle chytit do ruky,což umožňuje nový tvar lahve. Super na umývání vany,do které si chodí kočička odskočit,takže mám skvělého voňavého pomocníka,který je ihned k ruce.

• Neštipe

Se savem jsem byla a jsem velmi spokojená.. Stoprocentně si ho pořídím v obchodě.. Savo neštipe (mám ekzémy) a i příjemně voní.. za mě naprostá spokojenost.. Můžu vřele doporučit..
Savo já používala hlavně na desinfekci v koupelně na WC a umyvadla a v kuchyni na linku a dřez..
Pecka..

• Účinek
  • Praktické balení

S přípravkem jsem spokojená, dobře odstraňuje i odolnější nečistoty, příjemně voní, nemá zápach jako klasické Savo, používám ho na všechny omyvatelné povrchy v domácnosti, líbí se mi, že odstraňuje bakterie i viry a nedráždí pokožku, protože je bez chlóru.

• Dobrý úchyt. Lehce se ovládá.
  • Hezky voní.
  • Dobře čistí.
  • Na kachlové dlažbě se dělají čmouhy.

Savo hezky provoní prostor. Vůně není silná a nezůstává dlouho. Vyčistí dobře povrchy. Jen na kachlové dlažbě dělá čmouhy. Nejde cítit chlór. Zvířatům nevadí. Naopak se neotírají o povrchy díky vůni citronové trávy. Já doporučuji a koupím určitě znovu. Savo je dobrý prostředek.

• Rychlé nanášení
  • nic jsem nenašla

Savo dezinfekční a čistící sprej je v praktické láhvi s rozprašovačem, po nanesení na jakýkoliv hladký povrch, např. v koupelně - ve sprchovém koutě, na umyvadlo... hned je cítit příjemná pomerančová vůně, avšak zatím jsem nezjistila, že by to bylo na všechnu možnou špínu. Jen při mytí pračky mi pomohl při čištění šuplíku na prášek a aviváž, a odtokový otvor, kde hned byla vidět čistá práce. Je to praktický pomocník na předvánoční úklid a provonění domácnosti.

• Skvělá vůně
  • Síla
  • Rychlost narušení i silné nečistoty
  • Bezvadný na plíseň

Rychlý úklid, který je díky tomuto čistící bez námahy a hlavně, konečně čistič, který nesmrdí ale docela pěkně voní. Bezproblému si poradí s povrchem umyvadla, dlaždic i lina. Celkem rychle si poradí i s zašlým vodním kamenem a plísní. Efekt čistoty vydrží i několik dní.

• Opravdu čistí
  • Pálí v nose

Čistí hezky, ale i přes pomerančovou vůni je cítit, že se jedná o výrobek z řady Savo. Děti jsem k čištěné ploše raději nepouštěl, žena odcházela dobrovolně, protože trochu pálí v nose a je cítit po chemikáliích. Obal je lákavý, slibuje antibakteriální účinnost, tu asi i má.

Zobrazuji 201 - 220 ze 500 recenzí 1...9 10 [ 11 ] 12 13...25