Nejnovější recenze ze sekce Univerzální čisticí prostředky

• Opravdu čistí
  • Pálí v nose

Čistí hezky, ale i přes pomerančovou vůni je cítit, že se jedná o výrobek z řady Savo. Děti jsem k čištěné ploše raději nepouštěl, žena odcházela dobrovolně, protože trochu pálí v nose a je cítit po chemikáliích. Obal je lákavý, slibuje antibakteriální účinnost, tu asi i má.

• Sprej se nechá použít na všechny plochy
  • Prijemny do ruky
  • Malo výrazná vůně pomeranče a citronové trávy

Savo dezinfekční a čistící sprej Pomeranč a citronová tráva je jako vždy skvělá volba do domácnosti. Vyčistí všechny plochy a zbaví je nečistot a bakterií. Sprej má jemnou ne moc výraznou vůni Pomeranče a citronové trávy. Já bych snesla možná tu vůni mnohém intenzivnější ale chápu, že ne každému by to vyhovovalo. Za mě super sprej, určitě ho doporučím svým známým.

• Vúně
  • Nádoba
  • Opravdu vyčistí i odolné skvrny

Úžasný čistič, díky kterému máme čistě vydesinfikované povrchy v celém bytě. I odolné skvrny jsou pryč. Moc hezký voní a vůně výdrží velmi dlouho. Výborně se drží v ruce, díky tvaru nádoby a rozprašovač je při práci super. Doporučil bych všem, kdo chtějí mít čistý, vydesinfikovaný a voňavý domov.

• čistota a vůně
  • po zaschnutí na dlaždičkách jsou vidět trochu mapy

Výrobek Savo splňuje vše co má umět a jak je napsáno na obalu.Příjemně voní a desinfikuje a na běžnou špínu která bych řekl , že je v každém domě tak je dodostačující na čičtění a provoní to celý byt .Za mě mohu jenom doporučit všem svým známým i lidem který si ho chtějí koupit.

• Obal
  • Účinnost

Produkt SAVO,který jsem dostal k testování, je vysoké kvality s účinným mechanickým rozprašovačem, který si hravě pořadí taky se zaschnutou necistotou.V domácnosti má spoustu využití kuchyně, koupelna,WC,taky dlažba, aplikace je jednoduchá a má velice příjemnou vůni. Za mně ?

• Obal

Savo dezinfekční a čistící sprej je vhodný pomocník pro běžný úklid domácnosti, jelikož při jeho používání necítíte klasický zápach sava, který v každém evokuje pocit čistoty. S tímto produktem si zvyknete pracovat velice rychle díky jeho krásné vůní a smadnosti používání. Na naší kuchyňské lince je to teď další pomocník.

• obal
  • dostupná cena
  • forma ve spreji
  • nenašla jsem žádné mínusy

Čistící efekt je na jedničku, to nemůžu nic vytknout. Vůně také příjemná a nevtíravá. Líbí se mi, že prostředek je ve formě spreje, který se rozptýlí do prostoru oproti tekutým prostředkům. Cenová dostupnost je přijatelná. Ráda se k tomuto produktu vrátím.

BALtech kyselina chlorovodíková solná 31 %, 1 l

BALtech kyselina chlorovodíková solná 31 %, 1 l

Ověřený zákazník Drogerie PeMi Ověřený zákazník

Přidáno: 7. prosince 2023

Zakoupeno v Drogerie PeMi

• dobře rozpouští vodní kámen

• vůně
  • kvalita desinfekce
  • hezký obal
  • nic nemám

Savo sprej Pomeranč a citronová tráva 700ml čistí dobře, mohu s ním čistit i malé prostory jako WC aniž by mi zůstalo špatně jako po klasickém SAVU. Dobře se drží v ruce, nemusím jako u některých obdobných prostředků přechytávat aby mě nebolely ruce. Má dobře řešené rozstřikování. Něco mezi mlhou a kapičkami, hezky se to rozptýlí. Ale ta vůně je fakt nejlepší. Není ani moc sytá tak akorát.

• Obál, vůně, praktická pumpa
  • Účinnost

Savost dezinfekční a čistící sprej Pomeranč a citronová tráva testuji asi 14 dnů a bohužel mu velké ocenění nedávám. Za obal, pumpičku a vůni byl jej velmi ocenila, ale účinnost za mě hodně nízká. Čistí jen drobné fleky, které by šly umýt čímkoliv. Ani po opakované aplikaci na sprchovou a umyvadlovou baterii, obklady a další nezmizí ani skvrny po usazení vodního kamene natož rez.

• Intenzivní vůně
  • Čistící schopnost

Přípravek mě příjemně překvapil, hezky voní, kombinace citronové trávy a pomeranče je fajn, desinfekční účinek je další plus. Pohodlně se aplikuje a povrch krásně vyčistí. Já jsem spokojená, výrobek splnil má očekávání a určitě vyzkouším i další vůně.

• vuně,učinnost
  • Slabá výdrž vůně

Savo je kvalitní značka, lety prověřena a naše oblíbená. Tato novinka je skvělá. Nejenže dezinfikuje, ale sprej i perfektně vyčistí a to přes sanitu,sporák,usazeniny od vodního kamene. Navíc dobře odstraní i mastnotu. Příjemná citrusová vůně která potěší.Mohu doporučit ostatním.

• Nejvice vůně
  • Krásně čisti
  • Svěží

Skvělý výrobek,který zaujme už jen svým designem,krásně voní, čistí, je účinný,hezky padne do ruky a celá koupelna krásně a dlouho byla provoněna.čistící účinky skvělé,mohu všem jen doporučit, dlouho jsem se nesetkal s tak dobrým výrobkem.vyzkoušeno obklady, dlažba WC umyvadlo.

• Krásně voní

Velmi dobrý pro koupelny a toalety, stačí nastříkat,nechat chvíli působit a potom opláchnout,díky svěží vůni budete mít koupelnu provoněnou, eliminuje také pachy našich kocourů v jejich toaletě a nijak jim nevadí,mohu jej zcela doporučit. Krásně provoní celý byt.

• Čistota
  • Aplikace

Savo je výborný prostředek,. Vyčistila a vydezinfikovala jsem mnoho věcí absolutní spokojenost.Příjemě voní i manželovi který je alergik. Vše se leskne čistotou, musím ještě dodat dobře se aplikuje.Užitečný bude pro všechny kdo si ho koupí.Máme příjemě provonění dům.

Aromka Ocet bílý na úklid 5 l

Vynikající na úklid.

• Příjemná vůně
  • Antibakteriální ochrana
  • Čistota po úklidu

Savo dezinfekční sprej doporučuji, vyzkoušela jsem i jiné vůně této dezinfekce, ale tato mi vyhovuje zatím nejvíce díky nevtíravé a příjemné vůni, což je velký plus. Samozřejmost je čistota po použití a velmi často používám na antibakteriální ochranu mezi tvořením gelových nehtů, u kterých se práší. V domactnosti s malým miminkem a psem takového pomocníka oceňuji.

ALLNATURE Peroxid vodíku 3 % 500 ml

ALLNATURE Peroxid vodíku 3 % 500 ml

Ověřený zákazník Lékárna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. prosince 2023

Zakoupeno v Lékárna.cz

Bezva věc na fleky na bílém prádle a na stěně vyčistí malůvky od pastelek boží produkt.

• vůně
  • účinek

Dezinfekční sprej Savo Pomeranč a citronová tráva jsem vyzkoušela bez velkých očekávání. Během chvíle ale vyčistil skvrny na umyvadle. Používám i na plastové prostírání na stůl - vyčistí póry. Doteď jsem používala konkurenční prostředek, kde byla stejná cena, ale za menší množství. Líbí se mi i příjemná vůně.

• příjemná vůně
  • hezký obal
  • velikost lahve
  • spokojenost se vším

Savo pomeranč a citronová tráva velmi příjemně, ne moc intenzivně voní. Obal mě zaujal svým designem. Lahev se dobře drží, je dobře ovladatelná. Nedráždí oči ani nos. Velmi dobře si poradilo s zaschlými fleky na nerezovém dřezu a vaně. Určitě jej budu používat opakovaně.

Zobrazuji 221 - 240 ze 500 recenzí 1...10 11 [ 12 ] 13 14...25